Χορηγός τα φροντιστήρια ΑΞΙΩΤΗ της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρίας
![](https://axiotis.gr/wp-content/uploads/2018/05/xorigos-elliniki-mathimatiki-etairia.jpg)
Τα φροντιστήρια ΑΞΙΩΤΗ, για ακόμα μια χρονιά, στηρίζουν ως χορηγοί την Ελληνική Μαθηματική Εταιρία. Με αφορμή την 10η Διεθνή Μαθηματική Εβδομάδα που διενεργήθηκε στις εγκαταστάσεις της Δ.Ε.Θ από 25-29 Απριλίου, με πλήθος ομιλιών και παρουσιάσεων, τα φροντιστήρια ΑΞΙΩΤΗ δείχνουν ότι στηρίζουν τις προσπάθειες για την ανάδειξη των μαθηματικών αλλά και της υψηλού επιπέδου παιδείας στην Ελλάδα.
Tag:ekdiloseis, events